Konu: 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Kayıt Yenileme                                                  


Sayın Velimiz, Sevgili Öğrencimiz,


35 yıllık deneyim, vizyon ve başarımızı GEN Kurs Merkezine aktarmamız ile eğitim-öğretim alanında güvenilir, Atatürkçü, çağdaş ve yenilikçi anlayışımızı sürdürüyor ve geçtiğimiz yıl Ocak 2020’de başarılı bir başlangıç yaparak, GEN Kurs Merkezi olarak eğitim sektöründe çok kısa zamanda önemli bir yer ediniyoruz. Alanında uzman ve deneyimli öğretmen kadromuz; 8-10 kişilik akıllı sınıflarda 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12. sınıf ve mezun öğrencilere sunduğumuz Sınava Hazırlık ve Okula Destek Çalışmaları, yeni nesil ve %100 isabetli GEN Yayınları ile sağlam adımlarla hızla gelişiyor, büyüyor ve güçleniyoruz.


2020 yılında, dünyayı ve ülkemizi her yönden sarsan Covid-19 pandemisiyle beraber uzaktan eğitimdeki 11 yıllık deneyimimiz sayesinde zaman kaybetmeden öğrencilerimize ‘’DigiGEN ile Evde Sağlıklı Eğitim Programı’’ sunuyor ve eğitime kesintisiz devam ediyoruz. Teknolojik alt yapı yatırımları ve öğretmen eğitimlerimizi artırarak canlı ders ve etütler, online sınavlar, dijital yayınlar ve uzaktan danışmanlık ile öğrencilerimizi başarıya taşımayı sürdürüyoruz.


Bu zorlu süreçte çaba ve başarı gösteren başta yöneticilerimiz ve öğretmenlerimize, sonrasında motivasyon ve öz disiplinlerini koruyarak sürece uyum sağlayan sevgili öğrencilerimize, bizlerle her zaman dayanışma içerisinde olan siz değerli velilerimize çok teşekkür ederiz.


2020-2021 eğitim öğretim yılında Ataşehir’deki ilk GEN Kurs Merkezi’mizde ortaokul ve lise öğrencileriyle okula destek ve sınava hazırlık çalışmaları yapıyoruz. Ayrıca Ataşehir, Bakırköy ve Diyarbakır’daki GEN Kolejlerinde anaokulu, ilkokul, ortaokul, anadolu lisesi ve fen lisesi eğitimleri veriyoruz. GEN Eğitim Kurumları olarak 1,300 öğrenciye eğitim verdiğimiz bu yılımızı, sağlıkla ve başarıyla tamamlamak en büyük dileğimiz. 2021-2022 Eğitim öğretim yılında ise gerek İstanbul gerekse Türkiye genelinde GEN olarak büyümeye ve K12 seviyesindeki çocuklarımızın ve gençlerimizin eğitimine katkıda bulunmaya devam edeceğiz.


Değerli Velilerimiz; GEN Kurs Merkezi olarak, 2021-2022 eğitim-öğretim kayıt dönemimizin 5 Ocak 2021 Salı itibariyle başlayacağını sizlere duyurmak ve Ocak ayı itibariyle erken kayıt yenileme avantajları sunacağımızı paylaşmak isteriz. Kayıt yenilerken geçerli olan oran, Kayıt Sözleşmemizin 1. maddesinde belirtildiği gibi  (Yİ-ÜFE+TÜFE)/2+%5’tir. Kasım 2020 itibariyle Türkiye İstatistik Kurumunun (TÜİK) açıkladığı veriye göre (Yİ-ÜFE+TÜFE)/2 yani enflasyon göstergesi %18,7’dir. Özel öğretim kurumları yönetmeliğine göre ek  %5’lik artış ile beraber kursların kayıt yenilerken uyguladıkları yıllık artış oranı %23,7 olmaktadır.


Bu veriler ışığında, öğrencilerimizin en avantajlı şekilde kayıt yenilemelerini sağlamak amacıyla, sizlere Erken Kayıt Yenileme Fırsatlarını aşağıda bilgilerinize sunarız.2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Kayıt Yenileme Koşulları


2020-2021 eğitim öğretim yılında Kayıt Yaptıran Velilerimiz,


Ocak ayında, 2020-2021 eğitim öğretim yılı sözleşmesinde yer alan kurs ücretine %10 artış yansıtılarak kaydınız yenilenecektir.


Şubat ayında, 2020-2021 eğitim öğretim yılı sözleşmesinde yer alan kurs ücretine %15 artış yansıtılarak kaydınız yenilenecektir.


Mart ayında, 2020-2021 eğitim öğretim yılı sözleşmesinde yer alan kurs ücretine %20 artış yansıtılarak kaydınız yenilenecektir.


Nisan ayı itibariyle kayıt yenilemeniz durumunda, aylara göre indirimli 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Liste Ücreti üzerinden kaydınız yenilenecektir.* Kayıt yenilerken ödeme şeklinizde yapılacak değişiklikler indirim veya vade farkı olarak tarafınıza yansıtılacaktır.Sayın Velimiz, 5 Ocak 2021 Salı itibariyle kaydınızı yenilemek için kurs merkezimizden randevu alabilirsiniz.


Aşı haberlerinin tüm dünyaya ve bizlere umut olduğu bu günleri hep birlikte atlatarak sağlıklı, mutlu ve güzel günlerde öğrencilerimiz ve sizlerle tekrar kurumlarımızda özgürce bir araya gelmeyi dileriz.Saygılarımızla,

Gen Kurs Merkezi

 
  • LinkedIn
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube

©2020, GEN Kişisel Gelişim Kursu ve Özel Öğretim Kursu tarafından kurulmuştur.