ÖĞRENCİLERİNİ BAŞARIYA TAŞIYAN,
SÜREKLİ KENDİNİ GELİŞTİREN VE YENİLEYEN 
GEN EKİBİNDE YER ALMAK İSTER MİSİNİZ?

GEN Gelecek Nesiller Eğitim Kurumları olarak,

GEN Kurs Merkezi Ataşehir, Bakırköy ve Şaşkınbakkal'da görev alacak;

LGS ve YKS hazırlıkta deneyimli, iletişimi kuvvetli, günümüz eğitim teknolojilerine hakim, ekip çalışmasına yatkın, dinamik

KURS YÖNETİCİLERİ ve ÖĞRETMENLERİ ile çalışmak istiyoruz.


Başvurularınızı, ilgili branşa ait mail adresine gönderebilirsiniz.

Başvurularınız gizlilik esasında değerlendirilecektir.  

Kurs Müdürü ve Müdür Yardımcısı

yonetici@gen.k12.tr


Türkçe Öğretmeni

turkce@gen.k12.tr


Matematik Öğretmeni

matematik@gen.k12.tr


Fen Bilimleri Öğretmeni

fen@gen.k12.tr


Sosyal Bilgiler Öğretmeni

sosyal@gen.k12.tr


Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

turkdiliveedebiyati@gen.k12.tr


Matematik Öğretmeni

matematik@gen.k12.tr


Fizik Öğretmeni

fizik@gen.k12.tr


Kimya Öğretmeni

kimya@gen.k12.tr


Biyoloji Öğretmeni

biyoloji@gen.k12.tr


Coğrafya Öğretmeni

cografya@gen.k12.tr


Tarih Öğretmeni

tarih@gen.k12.tr


Felsefe Öğretmeni

felsefe@gen.k12.tr


İngilizce Öğretmeni

ingilizce@gen.k12.tr


Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni

din@gen.k12.tr


Rehber Öğretmen

rehber@gen.k12.tr


Kayıt Personeli

kayit@gen.k12.tr


Güvenlik Personeli

guvenlik@gen.k12.tr


Hizmetli Personeli

hizmetli@gen.k12.tr



Başvurunuz için teşekkür ederiz.