Konu: HES Kodu Uygulaması


Değerli Velimiz,


KURSUMUZDA gerçekleştirilen yüz yüze eğitim-öğretimin en sağlıklı şekilde ilerlemesi adına,  GEN KURS MERKEZİ   Pandemi Danışma Kurulu tarafından Sağlık Bakanlığı, Çalışma Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı’nın yayınladığı güncel yönerge ve bilgileri yakından takip edilmektedir. Bu doğrultuda, okullarımızda gerçekleştirilen pandemi tedbirleri ve süreç yönetimi güncellenerek uygulanmaktadır.


Bu süreçte, öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin, tüm çalışanlarımızın ve ailelerimizin sağlığını korumak her şeyden önemlidir. Bu bilinçle, kampüslerimizin girişlerinde 12 KASIM PERŞEMBE itibariyle Hayat Eve Sığar (HES) Uygulaması kullanılmaya başlanacaktır.


HES Kodu Uygulaması, Sağlık Bakanlığı tarafından kontrollü şekilde hayatımızı sürdürmemize yardımcı olmak amacıyla hazırlanmıştır. HES Kodu,  kişiye özel oluşturulmakta olup, kişinin COVID-19 açısından herhangi bir risk taşıyıp taşımadığına yönelik güvenli bilgiye ulaşma imkanı sağlamaktadır. Bu doğrultuda, salgının takibinin kontrol altında tutulması amaçlanmıştır.


Kursumuzda gerçekleşen eğitim-öğretim sürecini en sağlıklı ve özenli şekilde sürdürmek için yürürlüğe alacağımız bu uygulama doğrultusunda, kampüslerimize giriş yapan öğrencilerimiz, velilerimiz, öğretmenlerimiz ve tüm çalışanlarımız olmak üzere herkes girişte güvenlik görevlilerimize HES Kodlarını göstererek giriş yapacaktır. Bu doğrultuda, 12 Kasım Perşembe gününe kadar HES Kodunuzu almak için gerekli süreci tamamlamanızı rica ederiz.


Bilgilerinize sunarız.


Saygılarımızla,


GEN KURS MERKEZİ ATAŞEHİR

 
  • LinkedIn
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube

©2020, GEN Kişisel Gelişim Kursu ve Özel Öğretim Kursu tarafından kurulmuştur.